ТАБЕЛА РЕЗУЛТАТА “ЗЛАТНОГ КУПА СВЛ” ЗА 2019.
1. Јовановић Зоран СРБ 73 Крушевац
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ |
2. Небојша Пантелић ГСС 240 Нови Београд
ПРИЈАВА | 05.07. | 12.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 08:45:00 | 0 | без пласмана | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 06.07./13 | 20.07-37 |
3. Николић Далибор СРБ 184 Мачванска Митровица
ПРИЈАВА | 30.06. | 12.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 12:59:50 | 14:30:50 | 13:45:20 | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 07.06./35 | 06.07./29 |
4. Ђурђулов Душан СРБ 920 Младеновац
ПРИЈАВА | 27.06. | 12.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 09:24:20 | 0 | без пласмана | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06./24 | 20.07./19 |
5. Мићуновић Радован СРБ 547 Београд
ПРИЈАВА | 18.05. | 22.06. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 12:35:40 | 12:27:00 | 12:31:20 | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06/22 | 30.06/3 |
6. Немчевић Никола СРБ 9 Сремска Митровица
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 19.05./5 |
7. Николић Божидар СРБ 9 Сурчин
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06./5 |
8. Ђорђевић Раде ГСС 87 Београд
ПРИЈАВА | / | / | / | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | ОДУСТАО | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ |
9. Ђорђевић Александар ГСС 87 Београд
ПРИЈАВА | 06.07. | 17.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 10:22:30 | 0 | без пласмана | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06./29 |
10. Марковић Горан СРБ 130 Београд
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06./35 |
11. Деспот Славко ГСС 74 Сремска Митровица
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 06.07/33 | 12.07/28 |
12. Бобан Анђелковић СРБ 86 Лапово
ПРИЈАВА | 22.06. | 30.06. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 11:14:20 | 12:19:40 | 11:47:00 | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 05.07/26 | 12.07/2 |
13. Димитрије Сибиновић ГСС 96 Београд
ПРИЈАВА | 22.06. | 06.07. | 19.07. | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 10:26:20 | 0 | 09:53:00 | 10:09:35 |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 05.07/2 | 12.07/4 |
14. Вујковић Владимир СРБ 624 Шабац
ПРИЈАВА | 22.06. | ПРОСЕК | ||
РЕЗУЛТАТ | 0 | без пласмана | ||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 10.06,/29 |
15. Илија Ковановић СРБ 624 Шабац
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 05.07./27 |
16. Златан Маринковић СРБ 128 Смедерево
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06./14 |
17. Богдан Кнежевић СРБ 209 Сомбор
ПРИЈАВА | / | / | / | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | ОДУСТАО | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ |
18. Стевановић Добросав СРБ 418 Зуце
ПРИЈАВА | 06.07. | ПРОСЕК | ||
РЕЗУЛТАТ | 0 | без пласмана | ||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 12.07./21 |
19. Јовановић Милош ГСС 25 Земун
ПРИЈАВА | 04.07. | 20.07. | 26.07. | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 10:21:00 | 08:18:06 | 0 | 09:19:33 |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06/13 |
20. Грујић Љуба СРБ 5 Земун
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 30.06/30 |
21. Тадић Бошко ГСС 6 Земун
ПРИЈАВА | 30.06 | 12.07. | 21.07. | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 11:52:00 | 12:22:40 | 11:38:20 | 12:07:20 |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06/31 |
22. Мехмедовић Салих ГСС 120 Нова Пазова
ПРИЈАВА | 26.06 | ПРОСЕК | ||
РЕЗУЛТАТ | 0 | без пласмана | ||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 05.07/30 |
23. Вићентић Живорад СРБ 7 Дрен
ПРИЈАВА | 12.07. | ПРОСЕК | ||
РЕЗУЛТАТ | 0 | без пласмана | ||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 19.07_13 |
24. Јаковљевић Аца ГСС 588 Крушевац
ПРИЈАВА | 10.06. | 22.06. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 12:31:40 | 10:50:50 | 11:41:15 | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 06.07/9 | 12.07/3 |
25.Тодоровић Горан СРБ 459 Крушевац
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 06.07./28 |
26. Милић Иван ГСС 74 Београд,
ПРИЈАВА | 05.07. | 16.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 0 | 09:47:30 | без пласмана | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 27.06/4 | 12.07/31 |
27. Милић Јелена ГСС 74 Београд
ПРИЈАВА | 05.07. | 18.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 09:55:40 | 0 | без пласмана | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 04.07./19 |
28. Ивић Марко ГСС 331 Пожаревац
ПРИЈАВА | 22.06. | 06.07. | 12.07. | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 13:31:20 | 0 | 13:09:10 | 13:20:15 |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 16.07/26 | 21.07_21 | 26.07-19 |
29. Ивковић Душан СРБ 1 Београд
ПРИЈАВА | 10.06. | 22.06. | 06.07. | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 11:08:20 | 0 | 0 | БЕЗ ПЛАСМАНА |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 12.07./23 |
30. Перић Зоран ГСС 96 Београд
ПРИЈАВА | 22.06. | 30.06 | 05.07. | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 0 | 12:31:00 | 11:34:10 | 12:02:35 |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 06.07/18 | 12.07./37 |
31. Предраг Марковић ГСС 331 Пожаревац
ПРИЈАВА | 22.06. | 12.07. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 12:58:00 | 11:02:00 | 12:00:00 | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 10.06./24 |
32. Ристић Драган СРБ 87 Београд
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06/28 |
33. Ребић Слободан СРБ 1 Београд
ПРИЈАВА | 06.07. | ПРОСЕК | ||
РЕЗУЛТАТ | 0 | без пласмана | ||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 30:06/12 |
34. Јасминко Шеховић СРБ 72 Београд
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06/30 |
35.Ћосић Јован СРБ 124 В.Црљани
ПРИЈАВА | 07.06. | 22.06. | ПРОСЕК | |
РЕЗУЛТАТ | 0 | 0 | БЕЗ ПЛАСМАНА | |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 16.06/30 | 30.06/21 |
36.Карапанџић Душан СРБ 574 Краљево
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 27.06/37 |
37.Владимир Симић ГСС 40 Лазаревац
ПРИЈАВА | 27.06. | 12.07. | 20.07 | ПРОСЕК |
РЕЗУЛТАТ | 09:42:40 | 11:09:10 | 08:23:40 | 10:25:55 |
СУЂЕЊЕ/КОМЕ | 22.06./12 | 18.07-27 |
38. Јокић Мирослав СС 101 Клење
ПРИЈАВА | ПРОСЕК | |||
РЕЗУЛТАТ | без пласмана | |||
СУЂЕЊЕ/КОМЕ |